Większość użytkowników Grindr ma nadzieję znaleźć miłość życia w gejowskiej aplikacji

10-03-2019 20:04

Badanie portalu Compare The Market pokazuje, czego użytkownicy faktycznie oczekują od aplikacji randkowej dla gejów Grindr.


Uważa się, że aplikacja gejowska jest używana przez użytkowników w celu znalezienie partnera do seksu bez zobowiązań. Jednak badania wykazały, że tylko 25% traktuje randki online jako grę i nie szuka poważnego związku.


56,5% homoseksualistów wręcz przeciwnie traktuje takie znajomości bardzo poważnie i ma nadzieję, że znajdzie miłość swojego życia w Sieci.


Co więcej, 84% użytkowników Grindr zakochało się w chłopakach, których poznali za pomocą aplikacji.


Wedle portalu Queerty.com, randkowania w sieci przynosi również rozczarowania. 41% respondentów przyznało, że natknęło się na mężczyzn, którzy w ankiecie podawali nieprawdziwe informacje na swój temat. Ponadto użytkownicy skarżyli się na drętwe randki, żonatych facetów, szukających ostrych przygód w tajemnicy przed swoimi żonami i facetów, którzy wykorzystują zdjęcia innych osób na swoich profilach.

Nie jesteś zalogowany.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

warminsko-mazurskie podlaskie pomorskie zachodnio-pomorskie mazowieckie lubelskie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolnoslaskie łódzkie podkarpackie swietokrzyskie opolskie slaskie malopolskie

Wybierz region

Kim Jesteśmy?

20-06-2010 20:47

MenMeet.pl to portal, który udostępnia mężczyznom o orientacji bisex lub gay możliwość kontaktowania się ze sobą w sposób dyskretny i nie krępujący. Mile widziane użytkownicy który lubią tematy bear, skóry, mundury, daddy, sneakers i inne fetysze. Dbamy o prywatność, dlatego umożliwiamy dostęp do Twojego profilu wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom, tworzącym wspólnotę naszych członków ... czytaj dalej

Powered by socialo.pl
Copyright © MenMeet.pl - społeczność gay & bisex
gay randki, gay anonse, gay ogłoszenia, bi randki, bi anonse, bi ogłoszenia, gay bear, skłry, mundury, daddy, sneakers