Mieszkańcy wsi, położonej w pobliżu fabryki produkującej viagrę, skarżą się na stałą erekcję

23-02-2018 23:41

Mężczyźni z irlandzkiej wsi Ringaskiddy skarżą się na nieustanną erekcję. Oni są pewni, że położona w pobliżu fabryka produkująca preparaty medyczne przeznaczone do leczenia dysfunkcji erekcyjnej wydziela do atmosfery opary, które osobliwie wpływają na mężczyzn - informuje The Irish Post.


„To dzieje się natychmiast, jak zawieje wiatr. Już wiele lat otrzymujemy bezpłatnie promienia miłości”, - opowiedział jeden z mieszkańców. Inny mieszkaniec nazwał fabrykę „błogosławieństwem bożym”.


Znaleźli się również niezadowoleni. Wedle jednej z kobiet, mieszkającej na wsi, nawet psy biegają po ulicach z erekcją.


Firma Pfizer rozpoczęła produkcję Viagry w fabryce Ringaskiddy pod koniec lat 90-tych. Od tego czasu w okolicznych miasteczkach chodzą legendy o cudotwornym efekcie, który okazuje miejscowe powietrze na mężczyzn w każdym wieku.


Jednocześnie przedstawiciele fabryki zapewnili, że produkcja leku jest wysoce technologiczna i opcja z uwolnieniem składników do atmosfery jest niemożliwa. Opowieści mieszkańców wsi nazwali „mitem”.


Źródło: igay.at.ua

Nie jesteś zalogowany.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

warminsko-mazurskie podlaskie pomorskie zachodnio-pomorskie mazowieckie lubelskie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolnoslaskie łódzkie podkarpackie swietokrzyskie opolskie slaskie malopolskie

Wybierz region

Kim Jesteśmy?

20-06-2010 20:47

MenMeet.pl to portal, który udostępnia mężczyznom o orientacji bisex lub gay możliwość kontaktowania się ze sobą w sposób dyskretny i nie krępujący. Mile widziane użytkownicy który lubią tematy bear, skóry, mundury, daddy, sneakers i inne fetysze. Dbamy o prywatność, dlatego umożliwiamy dostęp do Twojego profilu wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom, tworzącym wspólnotę naszych członków ... czytaj dalej

Powered by socialo.pl
Copyright © MenMeet.pl - społeczność gay & bisex
gay randki, gay anonse, gay ogłoszenia, bi randki, bi anonse, bi ogłoszenia, gay bear, skłry, mundury, daddy, sneakers